Jak pobrać zdjęcie z pinterest?

Kacper

Kacper

jak pobrac zdjecie z pinterest
Jak pobrać zdjęcie z pinterest?

Czy uwielbiasz przeglądać Pinteresta? Czy wiesz, że możesz pobrać zdjęcie z Pinteresta? Zgadza się, przy odrobinie znajomości technologii możesz zapisać swoje ulubione zdjęcia bezpośrednio z platformy. Oto kilka wskazówek, jak pobrać pliki graficzne (jpg, png lub jpeg) z Pinteresta, a następnie zapisać je na swoim komputerze bez większego zamieszania. Jeśli znajdziesz obraz na Pinterest, który chcesz zachować, pobierz go natychmiast, wykonując te proste kroki. Cały proces jest dość prosty, ale jeśli utkniesz w dowolnym punkcie po drodze, po prostu czytaj dalej, aby uzyskać odpowiedzi.

Krok 1: Znajdź zdjęcie, które chcesz pobrać

Na Pinterest jest tak wiele zdjęć, że znalezienie tego, które chcesz pobrać może być trudne. Jeśli szukasz zdjęcia, które już zapisałeś, kliknij ikonę “Zapisane” w prawym górnym rogu strony Pinterest. Zobaczysz listę wszystkich swoich zapisanych obrazów w odwrotnej kolejności chronologicznej, z najnowszymi dodatkami pojawiającymi się na górze. Jeśli nie jesteś pewien, które zdjęcia zostały zapisane, kliknij przycisk “Zapisane”, wybierz “Wszystkie” z rozwijanego menu, a następnie kliknij przycisk “Znajdź”. Możesz użyć “Tagów” i “Kategorii”, aby filtrować zapisane zdjęcia, lub kliknąć “Pokaż tylko zdjęcia”, aby zobaczyć pełną listę.

Krok 2: Kliknij przycisk ” Pin “, a następnie kliknij “Więcej”

Większość obrazów na Pinterest jest przypinana do tablicy. Jeśli zdjęcie znajduje się na tablicy, zobaczysz nazwę tablicy i link do tej tablicy u góry obrazu. Kliknij przycisk “Przypnij”, aby zobaczyć tablicę, do której przypięte jest zdjęcie. Zobaczysz nowe okno z obrazem na białym tle. Poszukaj opcji “Więcej” w prawym górnym rogu. Kliknij “Więcej”, aby zobaczyć adres URL obrazu. Możesz skopiować adres URL do tablicy lub użyć go do pobrania obrazu. # Krok 3: Kliknij przycisk “Pobierz” Przycisk “Pobierz” znajduje się poniżej adresu URL obrazu. Kliknij przycisk, aby rozpocząć pobieranie obrazu na swój komputer. Wyskakujące okienko zapyta Cię, gdzie chcesz zapisać obraz. W wyskakującym oknie zobaczysz przeglądarkę plików swojego komputera. Przejdź do folderu, w którym chcesz zapisać obraz, a następnie kliknij “Zapisz”. Pobieranie rozpocznie się natychmiast. Po zakończeniu pobierania zobaczysz wyskakujące okno. Kliknij “Zamknij”, aby zamknąć okno pobierania. Jeśli pobierasz więcej niż jeden obraz, upewnij się, że wszystkie mają taką samą nazwę pliku. W przeciwnym razie będą one nadpisywać się nawzajem i stracisz oryginalny obraz.

Wnioski

Jeśli uwielbiasz przeglądać Pinterest, ale nie chcesz zagracać swojego komputera plikami graficznymi, możliwe jest pobranie zdjęcia z Pinteresta. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk “Pin”, a następnie kliknąć “Więcej”, a następnie kliknąć przycisk “Pobierz”. Dzięki tym krokom możesz pobrać dowolny obraz z Pinteresta na swój komputer.

Najnowsze

Pranie kanapy Warszawa

Cięcie laserem Warszawa

Pozycjonowanie stron Warszawa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore